Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

BMW INPA 2020 5.0.6 + NCSEXPERT 4.0.1 + EDIABAS 7.3.0 + SPDATEN V67

BMW INPA 2020 5.0.6 + NCSEXPERT 4.0.1 + EDIABAS 7.3.0 + SPDATEN V67

Nowy rok, nowa wersja Inpy. Wersja techniczna 1.0. Co nowego? Zapraszam do szybkiego opisu.

W pierwszej kolejności skupiłem uwagę na brak E39 w poprzedniej wersji. Również w poprzedniej był problem z jednostkami typu *C i *F. W tej wersji dodałem też najnowsze SPDATEN V67 dla BMW E46 (dla innych modeli aut należy dograć swoje własne).

Dodałem też opcję wyboru E87 lub E90 z jednego miejsca, aczkolwiek nie miałem możliwości przetestowania tego na aucie. Silniki diesla DDE7 N47 są dodane, ale nie gwarantuję, że zadziałają bo nie miałem jak przetestować.

Skrypty mogą być w języku niemieckim, ale pracuję już nad zangielszczeniem lub spolszczeniem.

Dorzuciłem też kilka programów tj. NCS Dummy, BMW Coding Tool, Dr. Gini (dla ICOM) itp. Wszystko dostępne jest w folderze BMW Software na dysku C i w menu start.

NCS EXPERT 4.0.1 po angielsku z profilami NCS Dummy i Expert działa bez problemu na Windows 7 Professional X64 i X32 więc nie powinno być z tym problemu.

Wszelkie inne błędy proszę zgłaszać w komentarzu.

W przypadku gdyby występowały problemy z tą wersją, należy ją odinstalować i zainstalować wersję poprzednią:

INPA 5.0.6 + Ediabas 7.3.0 + SPdaten V66

Instalacja BMW INPA 2020 5.0.6 + NCSEXPERT 4.0.1 + EDIABAS 7.3.0 + SPDATEN V67

Oczywiście musisz posiadać kabel K+DCAN by w ogóle połączyć się z INPA. Kabel musi być ustawiony na porcie COM1.

>> STEROWNIKI DO POBRANIA <<

inpa 5.0.6

1. Pobierz instalator (stan na 09.08) :

 >> POBIERZ INPA 5.0.6 2020 <<  

Przejdziesz na nową kartę, na której wyłącz Adblocka, odczekaj 5 sekund i w prawym, górnym rogu wciśnij żółty przycisk SKIP AD.
Dlaczego tak? Ponieważ prosiłbym o potraktowanie to jako zapłatę za udostępnienie i stworzenie tej wersji INPY. Nic nie tracicie, ja może chociaż coś sobie dorobię na naprawy 🙂

2. Uruchom instalator,

3. Wybierz język instalacji: Polski lub Angielski,

4. Przeczytaj informację i zaakceptuj ją by przejść dalej,

5. Nie zmieniaj folderu instalacyjnego – domyślnie wszystko na C: – w przeciwnym razie nie będzie działał EDIABAS

6. Uruchom Inpę ze skrótu na pulpicie lub menu start.

Problemy techniczne?

Jeżeli po instalacji INPY masz problem z jej uruchomieniem, pozostaw komentarz poniżej. Postaram się wówczas uaktualnić instalkę o poprawki.