Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Brak komunikatu włączonych świateł

Witam,

od niedawna jestem posiadaczem E46 w Compacie, zmagam się z problemem braku komunikatu na zegarach włączonych świateł mijania, drogowych, świateł przeciwmgłowych przednich i tylnych oraz kierunkowskazów ( brak również dźwięku "cykania" ), mimo iż całe oświetlenie pojazdu działa prawidłowo, mam również problem że gdy odpalę auto z otwartymi drzwiami a po zapłonie je zamknę , cały czas na zegarach pokazuje się komunikat że są otwarte, nie wiem czy to ma coś wspólnego  z głównym problem, ale wolałem o tym wspomnieć.

Od czego zacząć szukanie problemu , bezpieczniki w kabinie sprawdzilem, są OK.

Jeszcze dodam że ostatnio udało mi się zaobserwować następującą rzecz, otóż włączyłem światła awaryjne i gasząc zapłon, wyciągając kluczyk, kierunkowskazy zaczęły "cykać" oraz pojawił się komunikat na zegarach o włączonych kierunkowskazach, natomiast nie dało się ich już wyłączyć, przycisk "awaryjek" nie reagował, dopiero po włożeniu kluczyka i włączeniu zapłonu, udało się je wyłączyć.

Czy udało się rozwiązać ten problem? U mnie też ostatnio zniknął komunikat od świateł, a w zasadzie raz jest a raz nie ma. Nie mam pojęcia od czego to zależy

 

__________________

https://plisyokienne.pl/services/rolety-rzymskie-duo-podwojne-dzien-noc/