Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Kodowanie modułu świateł

Cześć,

Mam przedliftowy moduł świateł pod światła H7, chce dołożyć sobie ksenony chwilowo bez opcji samopoziomowania. Wiem, że da się NCS'em odblokować opcje ksenonu w moim module ale podobno po wybraniu ksenonu przestanie działać regulacja za pomocą pokrętła, czy to prawda? Ma ktoś może poradnik jak się coś takiego odblokowywuje w module? Ewentualnie zamiast zmian w module z h7 na ksenon lepiej będzie po prostu wykodować test żarówek żeby nie mrugały po podpięciu ksenonu pod moduł od h7 - w ten sposób zachowałbym regulację świateł. Plan na dołożenie samopoziomowania jest na wiosnę.

PAsoft albo NCS i włączasz xenon, ale światła będą świeciły maksymalnie w dół przez brak czujników poziomowania. Regulacja z pokrętła nie będzie działała.

 

Pod H7 możesz włożyć chinskie HIDy, bo inaczej nie podepniesz przetwornicy do ori xenonu (inne piny). No i bez soczewki nawet nie ma co myśleć o xenonie.

 

Jak chcesz się bawić w takie zmiany, a mieć regulację ręczną to już lepiej sobie soczewkę LED wsadzić.

Też ostatnio miałem podobny problem i nie udało się niestety go rozwiązać, ale dobrze, że natknąłem się na ten wątek

___________________________________________

Ciekawa oferta na kasetony reklamowe w Krakowie