Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Zamówienie Isudara

Siemka zamówiłem isudara px6 ze stronki https://xyingly.com ponieważ tutaj nie pobierają prowizji jednak radio niby idzie co prawda od wczoraj ale dziwi mnie to że nie dostałem żadnej opcji do śledzenia przesyłki co mi się trochę nie podoba.

Cześć!

Jak długo czekałeś na przesyłkę?

Na dostawę od momentu wysyłki czeka się około 14 dni. Pamiętajcie, że w tym momencie w Chinach jest święto. Mimo, że towar jest w magazynie PL to obsługa zamówień jest prowadzona z CHrL

Nie do końca jest tak jak piszesz. Sprawdzałem Tracking dla tej paczki. I jechała przez dwa punkty przeładunkowe w Niemczech- Erftstadt-Lechenich i Mörsdorf. Zanim jednak tam dotarła miała status odebrana w kraju nadania. Zajęło im to razem 12 dni z czego z Niemieckiego DPD do Polskiego DPD 2 dni i z Polskiego przeładunku do mnie 1 dzień. Czyli pozostałe 9 dni było gdzieś w świecie.

Swoją drogą radyjko dotarło do mnie uszkodzone. Nadal czekam na ich odpowiedź w tej sprawie ponieważ było bardzo słabo zabezpieczone. Redio było owinięte tylko jedną warstwą folii bąbelkowej i latało luzem w kartonie a to chyba troszkę mało jak na wycieczkę przez pół Kuli Ziemskiej. Paczka miała tylko jeden ślad przyciśnięcia czymś cięższym ale powierzchowny i jestem przekonany, że gdyby było włożone w foremkę z pianki i unieruchomione w kartonie tak jak to widziałem na filmikach z UNBOXINGu to dotarło by nieuszkodzone.

Moja przygoda to zapewne jedna w skali setek takich zamówień i nie powinna bardzo rzutować na ogół ocen sprzedawcy. Nie mniej jednak przy transakcji wartej około 1500zł takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Oczywiście Każdy wyrobi sobie własne zdanie w tej sprawie. Natomiast ja jestem zawiedziony i na pewno nie polecę tego rozwiązania ze względu na istniejące ryzyko.

Dodane pliki:
  • Aby przesyłać pliki musisz się zalogować.

Mimo że to 12 dni mogło się uszkodzić podczas transportu, czasami paczki idą dwa dni i też przyjdą uszkodzone, ale co jak co powinni się odezwć i zwrócić pieniądze bądź wymienić

___________________________________________

Przyglądnij się temu szkoleniu z komunikacji interpersonalnej w Krakowie