Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Ringi/angel eyes SMD

Witam,

kupiłem ostatnio do mojej e46 ledowe ringi SMD, przyszedł cały zestaw bez instrukcji, wygląda tak jak na zdjęciu.

Mój problem polega na tym, że mam kabelek czerwony do plusa i czarno-czerwony jako masę, ale nie wiem jak to podłączyć, żeby działało tak jak powinno, czyli na wyłączonych światłach działają, a na pozycjach czy mijania wyłączą się.

Z góry dzięki wielkie za info.

Dodane pliki:
  • Aby przesyłać pliki musisz się zalogować.

Hej! Brakuje ci modułu DRL. Masz prosty zestaw do podłączenia + i -.

Coś takiego jak na zdjęciu:

Zgadza się,  po prostu ktoś sprzedał mi światła "dzienne" ale nie dorzucili modułu,  dzięki wielkie za odpowiedź.

W razie co, to taki moduł to nic innego jak zwykły przekaźnik do kupienia w każdym motoryzacyjnym za około 10 - 40 zł. Są też na Allegro gotowe moduły. Bez problemu da radę dołożyć do już istniejących ringów 🙂

https://allegro.pl/oferta/automat-przekaznik-do-swiatel-dziennych-drl-led-10247388807?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=c6197ca6-1399-4d34-accd-9f6c721bbfb3

 

+ ze stacyjki

+ z pozycyjnych

wyjście + do ringów

masa do masy

 

dokładniej i ze zdjęciami opisywałem tutaj:

BMW E46 Ringi (angel eyes) – jakie wybrać? Instrukcja montażu

  1. Witam,
    Pytam odnośnie podłączenia Ringów zakupiłem ringi z allegro SMD Cotton LED w którym był przekaźnik odpowiadający za to żeby "niby" wyłączać ringi po włączeniu świateł mijania ale jakoś coś nie poszło . Czytałem poradnik i zrobiłem tak jak było tam napisane i zilustrowane a ringi świecą po odpaleniu samochodu na pozycji "0" oraz na wszystkich innych pozycjach .
    Nie wiem co się dzieje i też podpięcie kabla pod postojowe czy strona ma znaczenie ?
    Ja podpiąłem ze strony pasażera pod postojowe nie mam pojęcia co mogło pójść nie tak .
    Mój samochód to BMW E46 320d lift 2001 sedan
    Tylko u mnie nie ma xenonow a zwykłe lampy .

Dodam tylko że moja wiązka składa się z

Kable podłączenia do ringów następnie moduł , są dwa kable + oraz masa i do tego kabel biały ( na instrukcji od sklepu bylo napisane że można go podpiąć pod oświetlenie wnętrza) , bezpiecznik wychodzący od kabla czerwonego +

I jeszcze jeden  kabel czerwony który podlaczylem pod stacyjkę (kabel czerwono żółty w skrzynce pod maska)

Miałam raz dokładnie taki sam problem, że niestety nie dodali mi instrukcji i nie wiedziałam, jak co do czego podpiąć, na szczęście znajomy znał się na takich rzeczach i pomógł mi rozwiązać ten problem