Najnowsze radia z systemem Android bardzo często wyposażone są w moduły GSM. Jak jednak uruchomić w nich sieć? Jak włączyć internet? O tym w tym poradniku.

Włączamy SIM w radiu Android na podstawie modelu ISUDAR T72

Pierwszym krokiem jest włożenie karty SIM do odpowiedniego modułu GSM – oznaczonego często jako 4G. Musimy też mieć podpiętą do naszej jednostki antenę GSM.

jak włączyć GSM w radiu Android Isudar T72 SIM w radiu AndroidTeraz wchodzimy w ustawienia urządzenia, a następnie przechodzimy do ustawień systemu Android i wchodzimy w Sieć i internet. Otwieramy teraz Karty SIM i wyłączamy Gniazdo 1 jeżeli jest włączone, a zostawiamy włączone lub właśnie włączamy Gniazdo 2.

jak włączyć GSM w radiu Android Isudar T72 SIM w radiu AndroidTeraz musimy poczekać, aż dane do internetu pobiorą się z sieci. Może to potrwać do kilkunastu minut. Jeżeli tak się jednak nie stanie i przy opcji Dane mobilne nie zobaczymy nazwy naszej sieci, musimy przejść do opcji, która przechowuje Nazwy punktów dostępu.

Dodajemy teraz nowy punkt dostępu APN podając wszystkie dane, które wymaga sieć (informacje można znaleźć w google wpisując „<nazwa_sieci> APN ustawienia”). Pozostałe punkty dostępu, po dodaniu naszego, należy usunąć.

jak włączyć GSM w radiu Android Isudar T72 Sim w radiu AndroidPo wykonaniu powyższych kroków włączamy dane mobilne i powinniśmy cieszyć się internetem z naszej karty SIM.

jak włączyć GSM w radiu Android Isudar T72 Sim w radiu Android

Podobało się? Udostępnij wpis w mediach społecznościowych. Dzięki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj